Bezpłatna konsultacja dla pracodawców

Mieliśmy przyjemność wspierać wiele organizacji w zakresie optymalizacji i automatyzacji ich procesów HR, w tym rekrutacji, szkoleń oraz zarządzania talentami. Jeśli zastanawiasz się, czy Wasze metody pracy w dziale HR są efektywne i czy istnieje potencjał do ich udoskonalenia – nie czekaj, skontaktuj się z nami.

Warto dyskutować i zadawać pytania; nasi eksperci z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji różnorodnych projektów. Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji, podczas której pomożemy Ci zidentyfikować obszary do rozwoju i zaproponujemy skuteczne rozwiązania

Kto będzie odpowiadać na Twoje pytania?

Po przesłaniu formularza skontaktuje się z Tobą. Podczas rozmowy telefonicznej będziemy chcieli poznać kilka szczegółów dotyczących działalności Twojej firmy. Na początkowym etapie zazwyczaj najbardziej przydatnymi informacjami są dla nas potrzeby Państwa firmy w obszarze HR oraz wyzwań, które przed Państwem stoją. W kolejnych krokach zajmiemy się analizą Twoich procesów i przedstawimy możliwe rozwiązania.

                                  Po zamówieniu bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą Artur Lipp

                                           (e-mail: artur.lipp@lipphouse.com;telefon: +48 881 299 272).

Zapraszamy do kontaktu

Zapisz się wysyłając formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Klauzula RODO i zgoda na kontakt
Zapoznaj się z Polityką Prywatności.