MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Prowadzimy projekty w całej Polsce.

Artur Lipp - CEO


Jestem Artur Lipp, doświadczony biznesmen i project manager z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. Wierzę, że każda firma powinna traktować swoich pracowników i kandydatów przynajmniej tak dobrze jak swoich klientów. Wraz z moją firmą, Lipp House, specjalizujemy się w realizacji projektów na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branżach takich jak: Engineering & Manufacturing, Finance, Sprzedaż, Logistics & Procurement, IT oraz Human Resources.

Nasze podejście łączy w sobie bezpieczeństwo i jakość dużych sieciowych rozwiązań oraz kreatywność, elastyczność i zaangażowanie małych agencji. Współpracujemy z biznesem B2B, na co dzień bezpośrednio z działem HR oraz zarządem, pomagając klientom realizować cele biznesowe.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w HR oraz Headhuntingu, w branżach takich jak: Engineering & Manufacturing, Finance, Logistics & Procurement, IT, Financial Markets, Human Resources, Marketing, E-commerce. Dodatkowo, mam ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży i relacjach z klientem B2B oraz B2C, a także ciągle doskonalę swoje umiejętności w obszarach związanych ze Sprzedażą oraz HR.


Wierzę w to, że rozwijając biznes naszych klientów, pomagamy w tworzeniu lepszego świata. Jeśli uważasz, że mogę Ci pomóc w rozwoju w Twojej firmy, zachęcam do kontaktu ze mną. Wspólnie zastanowimy się nad następnymi krokami.


Pomagamy realizować marzenia!

Zadzwoń

+48 881 299 272

Napisz

Dla pracodawców artur.lipp@lipphouse.com
Dla pracowników rekrutacja@lipphouse.com

Siedziba Firmy

Lipp House Sp. z o.o.
Bytom, Warszawa
Działamy w całej Europie NIP: 626 -304-70-31
REGON: 521316139

Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 27515